Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za grudzień
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień
Szczerze podziwiam Mailmana, że znajduje w sobie chęć do comiesięcznej próby stworzenia opisu-iluzji, że na liście dzieje się coś ciekawego i emocjonującego...
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@PopoCop, post #1

Mi sie podoba ze dziala sprawnie szybko i podkreca atmosfere ;) OK
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@HOŁDYS, post #2

Bez wątpienia szybko i sprawnie!

W tym miesiącu Cannon Fodder rządzi :) Tej grze należą się brawa za niebanalny pomysł, znakomite wykonanie i ogromną grywalność! :) W dzisiejszych czasach czasem brak takich nietuzinkowych pomysłów, dlatego te gry cieszą się niezmienną sympatią!
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień
W końcu nie Settlers :P
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@madman15, post #4

i nie superfrog
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@Minniat, post #3

Pomysłów raczej nie brakuje, ale to się nazywa gry niezależne ;) Temat rzeka, przymierzam się do napisania obszernego artykułu na ten temat.
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@newguru, post #5

Yeah! OK super OK! super OK! trampolina jupi! cool super Tańczący banan Tańczący banan tańczący kokos Tańczący banan
Wytępić pasożyta !
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień
Cannon Fodder to jeden z pierwszych "RTS'ów" :)
W swojej kategorii 16bit ma bezapelacyjnie pierwsze miejsce, nie jest grą gorszą od Settlers, czy Super Froga... i już tematu o podziale listy na kategorie nie będę ciągnął, bo i tak chyba nic to już nie zmieni, bo nie ma kto tego zrobic
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@Duracel, post #8

a może by wprowadzić kategorię podobną do tej, która ongiś w Top Secret - shity
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@Duracel, post #8

Gra gorsza od Superfroga - toż to oksymoron jakiś. ;)
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień
Tym razem na Pole walki zaglosuje. :)
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@newguru, post #9

Wiesz, ja jestem jak najbardziej za. Wszystko było już pisane wielokrotnie, ale problem tkwi w tym, że technicznie nie ma tego kto opracować. Prowadzący listę jest raczej za, ale nie ma jak tego zrealizować.

Swoją drogą to trochę dziwne, że na najważniejszym polskim forum amigowym nie ma nikogo, kto potrafiłby oskryptować takiej strony z nową wersją listy przebojów. Ja jestem jedynie grafikiem DTP, ale przecież są tu różne, tęgie umysły, programisty...
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@Duracel, post #12

Swego czasu pytałem na forum (kilkakrotnie) czy ktoś pomógłby mi w przepisaniu kodu strony. Chętnych brak. Gdyby jednak ktoś się chciał zgłosić to proszę o kontakt. 90% kodu przepisałem sam przy wykorzystaniu Zend Framework. Jest jednak dużo drobnych szczegółów do napisania i sprawdzenia, przy okazji można by było przepisać Games TOP 10 dodając np. kategorie.
Jeśli nikt się nie zgłosi to i tak pewnie wszystko powstanie, tylko zrobię to sam i czasowo rozłoży się to na kolejne miesiące tego roku.
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@grxmrx, post #13

wiec jeśli brak chętnych do przeklepania sajtu, to nawet nie będę zamieszczał postu o tym, że poszukuje chętnego programisty, do napisania kodu gry. A szkoda... szkoda... mógłym strzelić graficzkę - już co nie co mam. Kiedyś próbowałem zabrać się za to z szarym wolfem... ale sami wiecie...
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień

@grxmrx, post #13

a co do głosowania... nie znam się zbyt dobrze na programowaniu, ale wydaje mi się, że wystarczy zrobić podczas glosowania checkbox'a - hity / shity i dodać to w zgłoszeniu mailowym do osoby liczącej głosy (czy jak to tam odbywa się liczenie głosów)


Ostatnia edycja: 04.01.11 22:38:13
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień
Głos oddany OK
[#17] Re: Games TOP10 - wyniki za grudzień
swoją drogą zaledwie w rok po Superfrog na Amidze pojawia się Flink, rok - a jakby gry dzieliły lata świetlne. Flink to jedna z niesłuszne niedocenianych produkcji, ale też skrajny dowód na to, że Amiga w 1994 była skrajnie w plecy w stosunku do reszty: PieCe/konsole.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem